Opinie

Opinie

Artykuł o producencie placu zabaw Inter-Flora sp. z o.o.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z kolejnym numerem Informatora Budownictwa i Sprzętu Sportowego Ibiss, w którym opisana jest działalność naszej firmy.

Informacje te znajdą Państwo również na stronie internetowej serwisu, inter-flora.ibiss.pl

producent placów zabaw Inter Flora


Siechnice o producencie placów zabaw Inter - flora sp. z o.o.

"28 maja na terenach zielonych przy gimnazjum w Siechnicach odbył się Piknik Rodzinny połączony z otwarciem nowego placu zabaw. Burmistrz Milan Ušák wraz z prezesem Witoldem Jacaszkiem z firmy Inter-Flora oddali oficjalnie do użytku nowy, atrakcyjny i przede wszystkim bezpieczny plac zabaw dla dzieci. Firma Inter-Flora to nowy inwestor w naszej gminie, który w najbliższym czasie wybuduje swój zakład w Gminnej Strefie Aktywności Gospodarczej w Siechnicach. Nowy plac zabaw został bardzo dobrze przyjęty przez rodziców, a co ważne przez dzieci, które chętnie korzystały ze wszystkich urządzeń."


Elbląg, nowe place zabaw dla najmłodszych mieszkańców

  "-Nowe urządzenia wykonane są z litego drewna i sklejki laminowanej, wodoodpornej. Zjeżdżalnie są metalowe i wyłożone nierdzewną blachą, natomiast przeplotnie i drabinki linowe  wykonane są  z lin propylenowych. Urządzenia spełniają wymagania w zakresie bezpieczeństwa, potwierdzone odpowiednimi certyfikatami, posiadanymi przez ich  producenta, firmę  Inter-Flora z Wrocławia. Koszt obu inwestycji wyniósł ok. 95 tys. złotych - informuje Joanna Urbaniak rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Elblągu".


Wolsztyn

W kwietniu 2010 roku w Wolsztynie powstał kolejny plac zabaw zbudowany przez firmę Inter-Flora Sp. z o.o. "Mamy nowy plac zabaw  zlokalizowany w parku w rejonie ul. Słowackiego. Wszystkie elementy zabawowe znajdujące się na tym placu ufundowane zostały prze firmę Świtalski & Synowie z Poznania, natomiast ogrodzenie sfinansowane zostało przez Urząd Miejski w Wolsztynie".


Nowe place zabaw

Realizowany jest kolejny etap programu "Żyjmy zdrowo - Razem!".
W ramach programu na terenie gminy powstały nowoczesne place zabaw.
Miejsca zabawy zorganizowano w Buczu, Mochach, Kaszczorze, Osłoninie, Nowej Wsi, Starkowie, Radomierzu, Przemęcie i Siekowie, a więc przy  wszystkich placówkach przedszkolnych. Place zabaw są ogrodzone  i zamykane na noc, a sprzęty ustawione na nich są w pełni bezpieczne  i posiadają odpowiednie atesty.
Warto zaznaczyć, że choć miejsca zabaw powstały przy przedszkolach  to są one otwarte dla wszystkich dzieci.
Koszt budowy wszystkich 9 placów zabaw wyniósł ponad 409 tys. zł.


Opinia na temat bezpiecznych placów zabaw

 W ofercie firmy Inter-flora znajdują się między innymi:

  • urządzenia linowe: twister, rakieta, piramida, twierdza i inne.
  • urządzenia parkowe, sportowe oraz komunalne: ogrodzenia, kosze na śmieci oraz ławki.
  • urządzenia pojedyncze i dodatkowe: zjazdy linowe, piaskownice, bujaki na sprężynie, pociągi, samochody, domki, karuzele, mrowiska a także huśtawki.
  • wykonanie nawierzchni bezpiecznych m in. syntetycznych i piaszczystych na placach zabaw.
  • zestawy zabawowe: linki wspinaczkowe, pomosty, ścianki linowe i wspinaczkowe, przeplotnie, zjeżdżalnie, wieże, kładki, tunele linowe.


 Przedsiębiorstwo Inter-Flora jest producentem wysokiej jakości urządzeń na place zabaw.
Firma Inter-Flora wykonuje wizualizacje placów zabaw, pomaga klientom przed dokonaniem zakupu w doborze odpowiednich urządzeń.
Każde urządzenie przeznaczone na plac zabaw, produkowane przez przedsiębiorstwo Inter-Flora, posiada niezbędne atesty zewnętrzne i jest bezpieczne dla dzieci.
Pracownicy przedsiębiorstwa Inter-Flora dowożą i instalują urządzenia na terenach przeznaczonych na przyszłe place zabaw dla dzieci.
Urządzenia Inter-Flora (www.inter-flora.pl) posiadają gwarancję prawidłowego montażu oraz działania.
Przedsiębiorstwo Inter-Flora jako czołowy producent placów zabaw, oferuje swoje produkty instytucjom uczestniczącym w rządowym programie Radosna Szkoła.  Program Radosna Szkoła  pomaga finansowo placówkom szkolnym w zakupie placów zabaw, by zapewnić odpowiedni rozwój psychofizyczny dzieci.


Bajeczne place zabaw

Firma Inter-Flora będąc czołowym producentem placów zabaw, oferuje swoje produkty szkołom uczestniczącym w rządowym programie Radosna Szkoła. Program Radosna Szkoła pomaga finansowo szkołom w zakupie placów zabaw, by zapewnić odpowiedni rozwój psychofizyczny dzieci.
Przyrządy zabawowe Inter-Flora (www.inter-flora.pl) posiadają gwarancję prawidłowego montażu oraz działania.
Przedsiębiorstwo Inter-Flora to producent wysokiej jakości przyrządów na place zabaw.

W ofercie przedsiębiorstwa Inter-flora znajdują się również:

  • zestawy zabawowe: kładki, przeplotnie, pomosty, ścianki wspinaczkowe i linowe, wieże, zjeżdżalnie, tunele linowe, linki wspinaczkowe.
  • urządzenia pojedyncze i dodatkowe: samochody, zjazdy linowe, karuzele, pociągi, huśtawki, piaskownice, domki, bujaki na sprężynie oraz mrowiska.
  • urządzenia linowe: twierdza, twister, piramida, rakieta i wiele innych.
  • wykonanie nawierzchni bezpiecznych m in. syntetycznych oraz piaszczystych na placach zabaw.
  • urządzenia komunalne, parkowe i sportowe: kosze na śmieci, ławki i ogrodzenia.


Firma Inter-Flora wykonuje wizualizacje placów zabaw, pomaga każdemu przed zakupem w doborze odpowiednich urządzeń.
Każde urządzenie przeznaczone na plac zabaw, produkowane przez przedsiębiorstwo Inter-Flora, jest bezpieczne dla dzieci i posiada niezbędne atesty zewnętrzne.
Pracownicy przedsiębiorstwa Inter-Flora dowożą i instalują przyrządy na obszarach przeznaczonych na przyszłe place zabaw dla dzieci.

Źródło: http://kurs.warszawa.pl/bajeczne-place-zabaw.html