O firmie

O firmie

Place zabaw - producent Inter-Flora

Inter-flora place zabaw, producect od 2000 roku oferujemy place zabaw jako producent i kompleksową realizację inwestycji: projektujemy, produkujemy i dokonujemy montażu urządzeń na place zabaw,w tym komunalnych oraz różnego rodzaju nawierzchni. Zrealizowaliśmy jako producent placów zabaw już blisko 10 tys. inwestycji na terenie całego kraju.

W połowie 2012 roku przeprowadziliśmy się do naszej nowej siedziby pod Wrocławiem, gdzie na powierzchni ponad 4000m2 zlokalizowana została cała produkcja placów zabaw, magazyn i dział handlowy. Powiększenie obszaru produkcyjnego oraz zwiększenie zatrudnienia pozwoliły nam na m.in. znaczne skrócenie terminów realizacji, co niejednokrotnie wpłynęło na powodzenie całej inwestycji. Nowa fabryka placów zabaw przekłada się na większe możliwości dla naszych klientów.

Firma kompleksowo realizuje inwestycje zaczynając od projektu kończąc na przekazaniu Inwestorowi całości inwestycji.
W sierpniu 2012 z sukcesem zakończyliśmy budowę 102 placów zabaw w ramach kontraktu z jednym z największych koncernów kosmetycznych. Ranga, prestiż, ogólnopolski zasięg programu oraz idea Zamawiającego postawiły przed Iproducentem NTER-FLORĄ najwyższe wymagania co do jakości wyposaźenia placów zabaw, niezawodności montażu oraz dopracowanej logistyki wykonywanych robót.

 Z ogromną przyjemnością możemy stwierdzić, iż spełniliśmy wszelkie oczekiwania partnera biznesowego.
Naszymi klientami są jednostki budżetowe, firmy budowlane, deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, wspólnoty.

PROJEKT - ESTETYKA I BEZPIECZEŃSTWO

Kreatywność i innowacyjność to dwie podstawowe zasady, którymi kierujemy się przy projektowaniu. Kompetentni projektanci czuwają nad estetyką i bezpieczeństwem projektując plac zabaw idealnie dopasowany do potrzeb i oczekiwań zadowolonego klienta. Nasi doświadczeni konsultanci pomogą i doradzą w doborze wyposaźenia na plac zabaw.

PRODUKCJA - FACHOWOŚĆ I KOMPETENCJA

Jako producent placów zabaw: Dział produkcyjny dzięki fachowemu podejściu i odpowiednim kwalifikacjom wytwarza niezbędne elementy pojedynczych urządzeń i zestawów zabawowych zgodnie z projektem na place zabaw. Dokładność wykonania gwarantuje wytrzymałość i solidność naszych produktów. Produkowane przez nas urządzenia i zestawy zabawowe są certyfikowane. Oznacza to zgodność z surowymi europejskimi normami.

MONTAŻ - PEWNOŚĆ I GWARANCJA

Montaż jest wykonywany przez wyspecjalizowane ekipy montażowe. Wybrane elementy zostaną zamontowane i tak rozmieszczone aby zachować bezpieczne strefy i zapewnić szlaki komunikacyjne dla bawiących się dzieci. Pewność prawidłowego montażu pozwala nam na udzielenie gwarancji na wyprodukowane i zamontowane urządzenia.

REALIZACJA - KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Od indywidualnego projektu, poprzez wykonanie aż do realizacji, tak przedstawia się droga do szczęśliwej i bezpiecznej zabawy naszych pociech. Decydując się na realizację placu zabaw zostawiacie Państwo wszystko w naszych rękach, a jeśli macie życzenia dotyczące kreacji zieleni i zagospodarowania otoczenia również służymy wszechstronną pomocą. Zapraszamy do współpracy a dzieciom życzymy wesołej zabawy.