Wizyta grupy uczniów polsko-niemieckiej w siedzibie spółki Inter-Flora.

Wizyta grupy uczniów polsko-niemieckiej w siedzibie spółki Inter-Flora.

W dniu 4 czerwca 2013 r. miała miejsce wizyta grupy uczniów z DPFA-Schulen GmbH Rabenau (Niemcy) oraz gimnazjalistów z Gimnazjum w Siechnicach im. Ks. Anny z Przemyślidów w siedzibie spółki Inter-Flora.

W trakcie wizyty uczniowie zostali oprowadzeni po naszym zakładzie i poznali obszary działania różnych wydziałów firmowych. Zwiedzanie odbywało się w dwóch grupach językowych: angielskiej i polskiej. Po krótkiej prezentacji dotyczącej spółki Inter-Flora place zabaw, uczniowie zostali oprowadzeni po naszej fabryce: pokazaliśmy im dział handlowy, projektowy, logistyczny i produkcyjny. Uczestnicy wycieczki dowiedzieli między innymi co to jest próbnik małej głowy, jak wygląda zakuwanie lin, z czego składa się sprężynowiec i jak handlowiec przygotowuje ofertę w programie 3D. Sprawiliśmy im dużą radość pokazując jak powstają place zabaw. Uczniowie mieli możliwość wcielenia się w rolę projektanta i stworzenie swojego wymarzonego placu.

Wizyta uczniów Gimnazjum w Siechnicach była pierwszą taką inicjatywą na terenie firmy Inter-Flora sp. z o.o. pozostawiła w nas pozytywne doświadczenia zaangażowanych młodych ludzi z bogatą wyobraźnią.

Poniżej zamieszczamy krótki foto-reportaż.

1

2

3

4

5

9

10

6

7

8

12

13

podziękowania